Skip links

Portfolyo

TimeMate Web Sitesi

TimeMate Web Sitesi

Avustralya merkezli TimeSite şirketinin TimeMate uygulamasının tanıtımı için HTML5 tabanlı bir web sitesi hazırlandı.

Bedri Baykam Web Sitesi

Bedri Baykam Web Sitesi

Çağdaş sanatçı ve yazar Bedri Baykam’ın web sitesi Hidrosfer tarafından yenilendi. Sanatçının tüm sanat yaşamı boyunca ürettiği eserleri, yazdığı köşe yazıları ve diğer tüm içerikleri Drupal altyapısı kullanılarak yeniden tasarlandı.

TimeSite Pro

TimeSite Pro

Avustralya merkezli TimeSite firması yeni hazırladıkları uygulamanın  web sitesi için bizi tercih etti. Web sitesi için hazırladığımız tasarımı WordPress kullanarak hayata geçirdik. TimeSite Pro web sitesi mobile first tasarım anlayışı ile geliştirildi.

Piramid Sanat Web Sitesi

Piramid Sanat Web Sitesi

Piramid Sanat 2006 yılında Bedri Baykam tarafından kurulmuş olan bağımsız bir sanat merkezidir. Web sitelerinin arayüz tasarımı ve Drupal kodlaması firmamız tarafından yapılmıştır. Kullandığımız kullanıcı dostu arayüz ile site editörleri rahatlıkla içerik güncellemesi yapabiliyorlar. Site Türkçe ve İngilizce çalışıyor ayrıca

Efinans Kampanya Sitesi

Efinans Kampanya Sitesi

Efinans firması için hazırladığımız elektronik fatura kampanya sitesi Drupal kullanılarak tamamlanmıştır. Kampanya sitesi ürün siparişinin oluşturulduğu bir ön sayfa ve oluşturulan siparişlerin formlara ve sözleşmelere dönüştürüldüğü çok gelişmiş bir arka plandan oluşturulmuştur.  Kampanya süresi bittiği için artık yayında değildir.

eFinans Katalog

eFinans Katalog

eFinans firmasının e-fatura, e-defter, e-arşiv gibi ürün ve hizmetlerinin tanıtıldığı kataloğun grafik tasarım hizmeti firmamız tarafından verilmiştir.

B-fit web sitesi

B-fit web sitesi

B-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi’nin web sitesi arayüz tasarımı ve Drupal altyapısı ile kodlaması firmamız tarafından başarıyla tamamlanmıştır. Türkçe-İngilizce yayın yapan sitede içerik güncellemeleri günlük olarak editörler tarafından kolayca yapılmaktadır.

Muzipo Kids Web Sitesi

Muzipo Kids Web Sitesi

Muzipo Kids web projemiz tasarımı ve yazılımı ile müşteri istekleri doğrultusunda özel olarak hazırlanmıştır. Muzipo Kids web sitesi projemiz “2016 14. Altın Örümcek” Web Ödüllerinde finalist olmuştur.

Fevzi Karakoç Web Sitesi

Fevzi Karakoç Web Sitesi

Ressam ve Akademisyen Prof. Fevzi Karakoç’un kişisel web sitesi de Drupal altyapısıyla firmamız tarafından güncellendi. Sitenin arayüz tasarımı da tarafımızca yapılmıştır. Kullanılan galeri sistemi ile sanatçının tüm eserleri kategorilenmiş yazılarına da sitede yer verilmiştir.

Kitchen Prodüksiyon Web Sitesi

Kitchen Prodüksiyon Web Sitesi

Kitchen Prodüksiyon firması için hazırladığımız web sitesi. Sitenin kodlaması firmamız tarafından hazırlanmıştır.

Maçka Mezat web sitesi

Maçka Mezat web sitesi

Maçka Mezat Müzayede Evi için hazırlanan web sitesi. Sitede online müzayede düzenlenmekte ve bir e-ticaret sitesi olarak da çalışabilmektedir. Web sitesi tasarımından planlanmasına ve yayınlanmasına kadar Hidrosfer İnternet Hizmetleri projesidir. Web sitesinin yapımında eticaret uzmanı Sabit Ertan İğde gerek yazılımları

Davetiye Tasarımı

Davetiye Tasarımı

Müşterimizin gerçekleştirdiği 25.yıl özel sergisi için hazırlanan sergi davetiyesi. Grafik tasarım ve baskı hizmeti firmamız tarafından verilmiştir.

Butik Pastacılık Broşür

Butik Pastacılık Broşür

Butik pastacılık hizmeti veren müşterimiz için ürünlerini tanıttığı bir broşür hazırladık. En az pastalar ve kurabiyeler kadar güzel oldu.

Return to top of page